01 02 03
Časopis "INŽINIERSKE INFORMÁCIE" PDF Print E-mail
Friday, 30 March 2012 09:30
There are no translations available.

„Dna 29. novembra 2011 sa konalo slávnostné odovzdávanie Inžinierskej ceny za najlepšiu diplomovú prácu inžinierskeho štúdia v akademickom roku 2010/2011 (v texte ďalej „Inžinierska cena“) v bratislavskom sídle jedného z jej zriaďovateľov Slovenskej komory stavebných inžinierov....“

Článok „INŽINIERSKA CENA 2010/2011“ (zdroj informácií: Združenie pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva – ABF Slovakia, január 2012) je jedným z mnohých článkov časopisu "INŽINIERSKE INFORMÁCIE", ktorý vydáva Slovenská komora stavebných inžinierov. Veríme, že tento článok, ale i mnohé iné Vás zaujmú.

...

SKSI logo casopis_Inzinierske_Informacie

Ponúkame Vám k nahliadnutiu časopis "INŽINIERSKE INFORMÁCIE", v ktorom je mapované dianie v komore SKSI.

Pre členov klubu SZSI, ktorí sa k časopisu nemajú možnosť dostať, je v členskej zóne k dispozícii kompletné číslo 1-2 2011 vo formáte PDF. Čo ponúka si môžete pozrieť z pripojeného obsahu (zobrazí sa po kliknutí na obrázok).


Ak ste člen klubu SZSI (bližšie informácie o členstve podá skretariát SZSI), po prihlásení sa na naše stránky, kliknutím na linku nižšie budete presmerovaní do členskej zóny, kde si môžete prečítať kompletný obsah časopisu.


Prajeme príjemné a užitočné čítanie.

Kolektív autorov

 

Prihláška za člena

Stiahnite si prihlášku za člena Slovenského zväzu stavebných inžinierov:

Prihláška za člena SZSI.pdf
Prihláška za člena SZSI.doc

Login Form